programy employee benefits

Zarządzanie przedsiębiorstwem już dawno przestało skupiać się wyłącznie na kontroli przepływów finansowych. Innowacyjne firmy chcą zdobyć i utrzymać najlepszych specjalistów. Inwestują więc olbrzymie pieniądze w politykę personalną, mając świadomość tego, że za każdym sukcesem na rynku zawsze stoją zmotywowani, i tym samym wydajni pracownicy. Wszelkie nakłady i starania byłyby jednak daremne, gdyby nie podstawowa wiedza o tym, jakie działania może podjąć zarząd, aby poprawić efektywność swoich specjalistów i przyciągnąć najlepsze talenty do organizacji.

Co robić, aby zwiększać zaangażowanie ludzi albo przynajmniej ograniczyć jego spadek? Jest wiele sposobów zwiększania motywacji poza premią finansową. W dobie zmieniającego się rynku pracy i rosnących oczekiwań pracowników coraz większą popularność zyskują benefity pozapłacowe.

Zbudowany z dbałością program zachęt jest w stanie znacząco zwiększyć konkurencyjność firmy w rywalizacji o najlepszych specjalistów i pozwolić stworzyć silny, stabilny profesjonalny zespół.

oferuje przedsiębiorstwom programy ubezpieczeniowe umożliwiające osiągnięcie tego celu. Są wśród nich: