dołączamy do PIB Group

Konsekwentnie realizujemy założoną strategię rozwoju  – sięgamy po nowe możliwości i dołączamy do międzynarodowego brokera PIB Group

Szanowni Państwo, Drodzy Klienci i Partnerzy.

Z wielką radością informujemy, że z dniem 24 lutego 2022 r. roku, staliśmy się oficjalnie częścią jednej z największych w Europie, niezależnych grup brokerskich PIB Group.

 Po złożonym, ale udanym procesie formalnych przygotowań, rozpoczynamy kolejny etap w starannie zaplanowanej strategii rozwoju naszej grupy.

Dzięki dołączeniu do tak prężnej organizacji, będziemy mogli dostarczać Państwu unikalne rozwiązania ubezpieczeniowe, a także korzystać z ogromnej wiedzy i doświadczeń brokerów, działających zarówno na londyńskim, jak i europejskich rynkach ubezpieczeniowych. Nie bez znaczenia pozostaje również skonsolidowana siła negocjacyjna, jaką zyskujemy dla Państwa w wyniku zrealizowanej inwestycji.

Od strony relacyjnej, proceduralnej i organizacyjnej, zarówno zespół jak i marka, a także aktualny model współpracy, pozostają bez zmian. 

W polskich strukturach PIB Group jest już wrocławski broker WDB S.A. – jeden z największych polskich brokerów ubezpieczeniowych, który od ponad roku rozwija się w ramach tej międzynarodowej organizacji. Wspólnie z WDB łączymy potencjał polskich i międzynarodowych możliwości ubezpieczeniowych.

 PIB Group to dynamicznie rozwijająca się, niezależna grupa wyspecjalizowanych pośredników ubezpieczeniowych, wspierana przez wiodące na świecie fundusze private equity – Apax Funds oraz The Carlyle Group. Powołana w 2015 roku grupa, dzisiaj liczy aż 50 spółek o różnych specjalizacjach i rynkach działania. Rozwija się zarówno w sposób organiczny, jak i poprzez akwizycje i rekrutacje wybitnych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem na rynku ubezpieczeniowym.

Zespół PIB Group to ponad 2000 osób oferujących szeroką paletę specjalistycznych rozwiązań ochrony ubezpieczeniowej, poprzez dedykowane zespoły, produkty oraz usługi. Klientami PIB Group są firmy i instytucja z Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemiec, Polski, Danii, Hiszpanii i Holandii.  Łączna składka lokowana w towarzystwach ubezpieczeniowych przekracza 1,7 mld funtów.

Z wielką radością i wiarą spoglądamy w przyszłość i już cieszymy się na kolejne projekty realizowane w odpowiedzi na Państwa potrzeby.

Dziękujemy za dotychczasowe zaufanie i życzmy dużo zdrowi.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących dołączenia do PIB Group, bardzo prosimy o kontakt z obsługującym Państwa brokerem.

Więcej informacji na stronie:

www.pibgroup.co.uk

www.pibgroup.co.uk/news/pib-group-acquires-exito-consulting 

 

Comments are closed.