spółka

 Spółka z o.o. jest firmą świadczącą usługi doradztwa i pośrednictwa ubezpieczeniowego.  Jako broker ubezpieczeniowy dostarczamy naszym klientom kompetentną i wiarygodną ochronę ubezpieczeniową ich aktywów i interesów.

Spółka szczyci się znakomitą reputacją, wynikającą z ponad 20-letniego doświadczenia i kompetencji jej managementu, brokerów, pracowników i konsultantów. Stale podnosimy kwalifikacje naszych pracowników poprzez cykl wewnętrznych i zewnętrznych szkoleń. Nasi brokerzy odbywają rocznie kilkadziesiąt szkoleń z zakresu ochrony i zarządzania ryzykiem ubezpieczeniowym. Uczestniczymy również w szkoleniach specjalistycznych organizowanych m.in. przez Krajową Izbę Gospodarczą, Ministerstwo Finansów; czynnie uczestniczymy w szkoleniach organizowanych przez „Harvard Business Review Polska”.

Poprzez konsekwentne podnoszenie kwalifikacji i zebrane doświadczenie, dbanie o jakość i kompetencję, ugruntowaliśmy swoją wiarygodność, dzięki czemu w krótkim czasie zaufało nam wielu klientów, z którymi utrzymujemy wieloletnie relacje biznesowe.

Stale podnosząc jakość świadczonych usług, poddajemy się̨ również weryfikacji niezależnych audytorów.   Miło nam poinformować, że po pozytywnej weryfikacji procedur, exito Broker Sp. z o. o. uzyskał 2 marca 2011 roku, certyfikat ISO 9001:2008, który poddawany jest rokrocznie weryfikacji audytorskiej. Konsekwencją transparentności naszych działań i etycznego prowadzenia biznesu jest wyróżnienie exito Broker sp. z o.o. certyfikatem SOLIDNA FIRMA. W 2016 r. zostaliśmy laureatem konkursu DIAMENTY INFRASTRUKTURY w kategorii DORADCA UBEZPIECZENIOWY ROKU.

Rosnący portfel zleceń, a także ranga i wysokie wymagania naszych klientów pomogły Spółce w stałym rozwoju. Wraz z rosnącymi potrzebami naszych klientów, rozwijamy się dostarczając nowatorskie rozwiązania w zakresie ubezpieczeń tradycyjnych, ale także zindywidualizowane programy dla dedykowanych ryzyk finansowych, cywilizacyjnych i środowiskowych.

Od samego początku swojej działalności  specjalizuje się w zakresie ubezpieczeń finansowych.

Lata 2006 – 2009 były dla nas istotne w związku z uruchomieniem działu obsługi ubezpieczeń dla branży budowlanej oraz działu obsługi programów „employee benefits”, w tym grupowych ubezpieczeń na życie i zdrowie.

Rok 2008 był szczególny z uwagi na znaczny wzrost zainteresowania klientów gwarancjami ubezpieczeniowymi. Dotacje unijne napływające do naszego kraju wywołały autentyczny boom budowlany, stąd rosnące zapotrzebowanie na zabezpieczenia dobrego wykonania kontraktów, a także gwarancje usunięcia wad i usterek.

Realizując zlecenia największych firm budownictwa przemysłowego, drogowego, hydrotechnicznego, elektroenergetycznego, skutecznie reprezentujemy naszych klientów (wykonawców zamówień) w negocjacjach z zamawiającymi w zakresie treści i zakresu gwarancji i ubezpieczenia ryzyka budowy i montażu, a także ubezpieczenia OC kontraktów. Nasze dotychczasowe doświadczenia, wynikające ze współpracy z sektorem infrastrukturalnym i deweloperskim, stawiają dziś w gronie najlepszych firm brokerskich w Polsce.

Lata 2013/2014 przyniosły otwarcie nowego rozdziału w naszej historii. W oparciu o doskonałych fachowców i specjalistów z rynku ubezpieczeń morskich i stoczniowych, w  powołane zostało biuro ubezpieczeń morskich i stoczniowych. Jest to nowa oferta dla polskiego rynku armatorskiego i stoczniowego, która tworzy nową jakość w serwisie ubezpieczeń tego segmentu gospodarki. Wspólnie z partnerami z rynku londyńskiego i morskimi brokerami reasekuracyjnymi, oferujemy kompleksowy serwis i obsługę w zakresie ubezpieczeń armatorskich P&I oraz H&M i pozostałych ryzyk chroniących armatorów i stocznie.

W ramach skoordynowanych działań z podmiotami naszej grupy kapitałowej (EBB Invest Sp. z o. o. i  SOL-BROKER Sp. z o. o.), wspieramy działania naszych klientów w zakresie dedykowanych programów zarządzania ryzykiem ubezpieczeniowym grup kapitałowych i organizacji holdingowych.

Rok 2015 stawiał przed nami nowe wyzwania.  Zauważając problemy z pozyskaniem godziwej ochrony ubezpieczeniowej przez branżę zagospodarowania odpadów, powołaliśmy na przełomie roku 2015/2016, nowy podmiot –  EKO BROKER Sp. z o.o.  Jako broker ubezpieczeniowy dedykowany podmiotom polskiego rynku ochrony środowiska i zagospodarowania odpadów, Spółka specjalizuje się wyłącznie w obsłudze podmiotów tej branży. Funkcjonując w formule in house broker,  specjalizuje się w zakresie ochrony ryzyk związanych wyłącznie z branżą „odpadową”.

W 2017 r. powołaliśmy do życia kolejny podmiot – EXITO SERWIS Sp. z o. o., który przejmuje kompetencje od spółek naszej grupy kapitałowej w zakresie AUDIT RISK, CONTROL RISK i LOSS CONTROL, tj. usług około- ubezpieczeniowych, związanych z  serwisem uzupełniającym dla  klientów „wewnętrznych” i komercyjnym dla klientów „zewnętrznych”, posiadających swojego pośrednika, ale nie posiadających pełnej obsługi.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą polityką jakości, referencjami oraz ofertą i zapraszamy do podjęcia współpracy.

Nasz przedstawiciel chętnie spotka się z Państwem i przedstawi szczegóły oferty, zapozna się z oczekiwaniami i problemami, które pomożemy skutecznie i szybko rozwiązać.